امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15806
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۱
تعداد بازدید: 166
سردار محمدرضا نقدی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: با اجرای طرح صالحین، برنامه‎های تربیتی، طرح‎های سازندگی و راهیان‎نور یقیناً ...

سردار محمدرضا نقدی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار داشت: با اجرای طرح صالحین، برنامه‎های تربیتی، طرح‎های سازندگی و راهیان‎نور یقیناً شمار بسیجیان فزونی خواهد گرفت.

وی در خصوص پدیده شوم بدحجابی و واکنش بسیج با این معضل ناخوشایند، تصریح کرد: باید جوانان را از طریق توجیه، ارشاد، تفهیم، ضرورت حجاب و آثار آن در جامعه به این فرهنگ دینی و اسلامی پیوند عمیق ببخشیم. 

آموزش‎های عفاف و حجاب در مدارس جزو اولویت‎های تدریس قرار بگیرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آثار مخرب بی‎حجابی، بر امنیت اجتماعی اثرگذار است، متذکر شد: آموزش‎های عفاف و حجاب باید در مدارس جزو اولویت‎های تدریس قرار بگیرد همچنین مساجد و بسیج خواهران نیز باید با ارائه برنامه‎های مختلف، وضعیت موجود را بهبود ببخشند. 

آمریکا نیاز شدیدی برای اعاده حیثیت دارد

نقدی در خصوص حضور پرشور مردم در انتخابات و اعلام آمادگی آمریکا برای برقراری ارتباط با ایران، اذعان کرد: آمریکا 15 سال است که التماس می‎کند با ایران وارد مذاکره شود، البته این حرف جدیدی نیست، آنها به دلیل اینکه در دنیا خوار شدند، هویت‎شان شکسته شده و در داخل کشورشان نیز رسوایی پیدا کرده‎اند و نیاز شدیدی برای اعاده حیثیت دارند. 

تا پایان سال‌جاری 50 میلیون قطعه به تولید کشور اضافه می‎شود

وی با اشاره به اقدامات بسیج در ایجاد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی بیان داشت: در سال‎جاری یکسری عرصه‎های ترویجی در ابعاد گسترده اجرا خواهد شد، به طوریکه در ترویج مرغ خانگی بنا داریم تا پایان سال‎جاری 50 میلیون قطعه به تولید کشور اضافه کنیم و در یک روند چند ساله به 300 میلیون قطعه برسیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: باید تلاش شود تا حداقل یک سوم نیاز کشور در محیط‎‎های باغی و منازل مردم، پرورش و تولید شود.

2 هزار واحد تولید قارچ کشور پشتیبانی اعتباری می‎شوند

نقدی با بیان اینکه در تولید مرغ 4 هزار واحد تکثیر جوجه در دستورکار قرار گرفته است، یادآور شد: 500 واحد این طرح به صورت اهدایی اجرا شده است و 3 هزار و 500 واحد نیز به صورت اقساط در اختیار روستاییان قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه از 2 هزار واحد تولید قارچ در شهرهای مختلف کشور پشتیبانی اعتباری خواهد شد، ابراز داشت: تلاش داریم تا 10 هزار واحد ورمی کمپوست را جایگزین 600 هزار تن واردات کود فسفات در کشور کنیم.

اشتغال 50 هزار خانوار ایرانی با اجرای طرح‎های اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ابراز امیدواری کرد تا استقبال مردم از طرح‎های اقتصاد مقاومتی افزایش پیدا کند و اظهار داشت: طرح‎های اقتصاد مقاومتی برای نزدیک به 50 هزار خانوار، اشتغال مستقیم ایجاد کرده است و بسیاری افراد نیز به واسطه آموزش دارای شغل شدند.

انتهای پیام/83001/ذ30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها