امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158122
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۴۰
تعداد بازدید: 344
به گزارش «پیروان مــوعــود»، 75 تن از عناصر گروه تروريستي داعش امروز (پنج شنبه) در حملات هوايي به جنوب موصل، به هلاكت رسيدند.به گزارش ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، 75 تن از عناصر گروه تروريستي داعش امروز (پنج شنبه) در حملات هوايي به جنوب موصل، به هلاكت رسيدند.
به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري سومريه نيوز، جنگنده هاي ائتلاف روز پنج شنبه محل تجمع عناصر داعش و يك تونل مورد استفاده تروريست ها به طول 2 كيلومتر را در جنوب موصل بمباران كردند.
فرماندهي عمليات آزادسازي نينوا در بيانيه اي اعلام كرد، اين تونل كه روستاي «موازين» و«النصر» در جنوب موصل را به يكديگر وصل مي كردد، در پي اين حمله بكلي منهدم شد.
اين بمباران، به هلاكت 40 تروريست در داخل اين تونل كه از آن براي انتقال خودروهاي بمب گذاري شده و گاز كلر استفاده مي شد، انجاميد.
جنگنده هاي ائئلاف همچنين در حمله به روستاي «مهانه» در جنوب موصل، 35 تروريست از جمله 12تبعه خارجي وابسته به داعش را به هلاكت رساندند.تروريست هاي داعش تابستان سال 93 بخش هايي از شمال و غرب عراق را اشغال كرده و در اين مدت، مرتكب جنايات هولناكي شدند.
عراق از 19 خردادماه سال 93 تاكنون با بحران ناشي ازاشغال بخش هايي از شهرهاي شمال وغرب خود توسط تروريست هاي داعش مواجه بوده است اما درماه هاي اخير نيروهاي عراقي توانسته اند چند شهر مهم اين كشور را از دست تروريست هاي تكفيري آزاد كنند.

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها: عراق,موصل,داعش
آخرین اخبار