امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158163
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 356
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه المنار روز شنبه به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که دستگاه امنیتی لبنان به تازگی یک شبکه تروریستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه المنار روز شنبه به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که دستگاه امنیتی لبنان به تازگی یک شبکه تروریستی خطرناک را در این کشور متلاشی کرده است.

المنار به نقل از روزنامه السفیر گزارش کرد که این شبکه تروریستی با عنوان مدرسه دینی در یکی از مناطق شمالی لبنان و توسط یک تروریست به نام "عمر الصاطم" هدایت می شد؛ کار این شبکه ، تربیت عناصر تروریستی برای داعش بود.

بر اساس این گزارش، 5 تن از عناصر این شبکه که از مدت ها پیش کار آموزش دروس موسوم به "جهادی" به نوجوان ها و سپس اعزام این افراد به مناطق موسوم به "سرزمین خلافت" در رقه سوریه برای پیوستن به داعش را به عهده داشتند، دستگیر شده اند.

شمار دیگری از عناصری که در این مدرسه تربیت می شدند، در همین مکان باقی می ماندند تا برای اجرای عملیات تروریستی داخلی به کار گرفته شوند.

به گزارش برنا به نقل از العالم، منابع آگاه فاش کردند که دستگاه امنیتی لبنان درهمین مدت، یک عملیات انتحاری را که گروهک تروریستی داعش در صدد اجرای آن بود، خنثی کرده و توانسته است یکی از عوامل آن را که جوانی بیست ساله با تابعیت سوری است در منطقه عکار، بازداشت کند.

وی اعتراف کرده است که درصدد اجرای عملیات انتحاری بوده و تنها منتظر دریافت دستور از سوی عمر الصاطم و تعیین زمان و مکان این عملیات بوده است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها