امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158194
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 347
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بحرینی ها بدنبال درخواست دادستان این کشور برای صدور حکم اشد مجازات شیخ«علی سلمان» دبیرکل جمعیت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بحرینی ها بدنبال درخواست دادستان این کشور برای صدور حکم اشد مجازات شیخ«علی سلمان» دبیرکل جمعیت الوفاق و به مناسبت سالگرد شهادت «عبدالکریم فخراوی» که در بازداشت و زیر شکنجه شهید شد، تظاهرات کردند.

دادستان بحرین روز گذشته ضمن اینکه خواستار اشد مجازات برای علی سلمان شد، اعلام کرد وی قصد داشت با توسل به زور نظام بحرین را تغییر دهد.

داداگاه جنایی بحرین 26 خرداد ماه سال گذشته، شیخ سلمان را به اتهام توهین به وزارت کشور و همکاری با دولت‌های خارجی به تحمل چهار سال زندان محکوم کرد، اما شیخ سلمان و جنبش الوفاق بحرین است، این اتهامات را رد کرده‌اند.

تظاهرکنندگان در شهرک عالی تصاویر شیخ سلمان و پلاکاردهایی که بر روی آن بر تداوم انقلاب سفارش می کرد، در دست داشتند.

آنها با سر دادن شعارهایی، بر وفاداری به شخصیت ها و رهبران بازداشت شده در زندان های آل خلیفه تاکید کردند، تظاهرکنندگان همچنین دوباره بر براندازی رژیم آل خلیفه و به رسمیت نشناختن مشروعیت آن فراخواندند.

بحرینی ها در شهرک های ابوصبیع، الشاخورة و ابوقوة و البلاد القدیم با سردادن شعارهایی، مخالفت خود را با دادگاه آل خلیفه اعلام و بر تداوم انقلاب و پایبندی بر گزینه های آن تاکید کردند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن تصاویر شیخ سلمان همچنین با سردادن شعارهایی خواستار آزادی همه زندانیان سیاسی داخل زندان های آل خلیفه و توقف تعقیب رهبران سیاسی شدند.

همچنین بحرینی ها راهپیمایی را در سالگرد شهادت «عبدالکریم فخراوی که سال 2011 میلادی زیر شکنجه در زندان های آل خلیفه شهید شد، برگزار کردند.

تظاهرکنندگان برحق قصاص از رژیم آل خلیفه تاکید کردند.

در همین حال، تعدادی از جوانان بحرینی به مناسبت بزرگداشت شهادت «علی عبدالغنی» در میدان الرابط بین عالی وسلماباد به آتش زدن طایر اقدام کردند و وفاداری خود را به خون شهید علی عبدالغنی که به علت زخم های شدید ضرب و شتم عناصر مزدور آل خلیفه هنگام تعقیب به شهادت رسید، اعلام کردند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها