امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158207
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 303
به گزارش پیروان مــوعــود، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در جمع نظامیان این رژیم با اشاره به انجام دهها حمله هوایی به سوریه و هدف قرار دادن ...

به گزارش پیروان مــوعــود، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در جمع نظامیان این رژیم با اشاره به انجام دهها حمله هوایی به سوریه و هدف قرار دادن رزمندگان سوری و حزب الله، گفت: برای جلوگیری از پیشرفت حزب الله و تغییر قاعده بازی در منطقه، هرگاه لازم باشد وارد عمل می شویم، حتی در خارج از مرزهایمان.

این نخستین بار است که «بنیامین نتانیاهو» به حضور نظامی در سوریه و در کنار داعش اعتراف می کند. اگرچه پیش از این نیز برخی کشور ها اسنادی را مبنی بر حضور نظامی اسرائیل در سوریه و همکاری با داعش، فاش ساخته بودند.

وی همچنین بر احتمال ورود زمینی اسرائيل به جنگ در سوریه تاکید کرد و اعلام کرد: هر کاری برای متوقف ساختن حزب الله لازم باشد، انجام خواهیم داد.

پیش از این و در سال ۲۰۰۶ میلادی، نبرد مستقیمی میان رزمندگان حزب الله و ارتش رژیم صهیونیستی رخ داد که در آن جنگ، اسرائیل متحمل شکست سنگینی شد.

از آن زمان تاکنون حزب الله در زمنیه نظامی پیشرفت چشمگیری کرده است، تا آنجا که «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان، نیروگاه های اتمی و شیمیایی اسرائیل را مورد تهدید قرار داد

منبع: ابنا

 

آخرین اخبار
پربازدید ها