امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158219
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۲۲
تعداد بازدید: 304
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مقامات ایالتی مجوز برپایی این تجمع ضداسلامی را به «جیمز استاکوویاک» نداده‌اند اما او قصد ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مقامات ایالتی مجوز برپایی این تجمع ضداسلامی را به «جیمز استاکوویاک» نداده‌اند اما او قصد دارد به هر نحوی این تجمع را در روز دوشنبه هفته آینده برگزار کند.

وی که از طرفداران دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه و تندروی انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است‌، مدعی شد: این تجمع به‌منظور افزایش آگاهی عموم در مورد تهدیدی است که من از جانب آوارگان و پناهندگان مسلمان حس می‌کنم!

استاکوویاک افزود: ما قصد داریم در این تجمع سخنرانانی برای پرداختن به این مسایل داشته باشیم. همچنین می‌خواهیم تصاویر اوباما، لورتا لینچ (دادستان کل آمریکا)، هیلاری کلینتون و محمد[صلی الله علیه وآله] و نیز قرآن را پاره کنیم.

وی پیش از این مدعی شده بود که قرآن کتاب اعلان جنگ است و همه مساجد، مکان‌هایی برای جهاد و جنگ هستند.

اسلام‌هراسی و احساسات ضدمسلمانان در آمریکا طی سال‌های اخیر گسترش زیادی داشته است.

سازمان‌های اسلامی از جمله شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی نیز بارها درباره رشد موج اسلام‌هراسی در سراسر آمریکا هشدار داده‌اند.

حمله به مساجد و آتش زدن اماکن عبادی اسلامی،‌ حملات فیزیکی و لفظی علیه مسلمانان و حتی غیرمسلمانانی که ظاهر خاورمیانه‌ای دارند، و ‌تبعیض علیه پیروان اسلام در موارد مختلف تحصیلی، شغلی و غیره تنها برخی از نمونه‌های اسلام‌هراسی در جامعه آمریکا هستند.

در این میان، سیاستمداران آمریکایی به جای آنکه به بهبود این وضعیت کمک کنند،‌ با لفاظی‌ها و اظهارات جنجالی و فریب‌کارانه خود به این موج اسلام‌هراسی دامن می‌زنند.


انتهای پیام/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها