امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158265
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۱۹
تعداد بازدید: 270
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «شیخ ابو ابراهیم الحنیف» رهبر گروه تروریستی داعش در بنگلادش در گفت وگو با مجله اینترنتی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «شیخ ابو ابراهیم الحنیف» رهبر گروه تروریستی داعش در بنگلادش در گفت وگو با مجله اینترنتی «دابق» كه داعش آن را در اینترنت به زبان های عربی و انگلیسی منتشر می كند افزود:بنگال در شرق هند و پاكستان در غرب این كشور از اهمیت راهبردی برای داعش برخوردار است.
وی افزود:وجود پایگاههای قوی در این مناطق به داعش این امكان را می دهد كه به كمك مجاهدان هندی به طور همزمان در غرب و شرق هند حملات چریكی انجام دهند و این سرزمین را به طور كامل از دست مشركین آزاد كنند.گروه تروریستی داعش پیش از این،حضور این گروه را در بخش های از افغانستان ،پاكستان و هند اعلام كرده بود.سركرده گروه تروریستی داعش در بنگلادش گفت كه نیروهای داعش در بنگلادش می توانند با ارتباط و همكاری با مجاهدین در بخش های مختلف حملات خود را علیه هند انجام دهد.
وی افزود:حضور داعش در بنگلادش نخستین قدم برای آزادی میانمار است.
«الحنیف »ادعا كرد كه هندوهای بنگلادش و هند علیه مسلمانان اعلام جنگ كرده اند.
داعش تاكنون مسئولیت چندین حمله تروریستی از جمله بمب گذاری در مسجد شیعیان بنگلادش را به عهده گرفته است.مقامات بنگلادشی حضور گروه تروریستی در این كشور رد می كنند.
پیش از این نیز داعش ، هند را به حملات گسترده برای آغاز جنگ نهایی با امریكا تهدید كرده بود.دولت هند اعلام كرده است كه داعش به دلیل دموكراتیك بودن جامعه هند نمی تواند در رسیدن به اهداف خود موفق باشد و مردم هند اجازه ورود افكار افراطی را به این گروه تروریستی نمی دهند.

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها