امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158282
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۱۹
تعداد بازدید: 276
به گزارش«پیروان مــوعــود»، «ملک سلمان» در دوره سفرهای خود به مصر، آنکارا و ابوظبی متوهمانه بنا داشت با انتقال ادعاهای دروغین ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، «ملک سلمان» در دوره سفرهای خود به مصر، آنکارا و ابوظبی متوهمانه بنا داشت با انتقال ادعاهای دروغین خود، جوامع را نسبت به حقیقت و ماهیت وهابی - تروریستی عربستان اغفال کند.

بنا به نقل از پایگاه خبر رسانی «المنار»، سلمان وهابی در دیدارهای اخیر خود بر مفاهیم مبارزه با تروریسم و عدم دخالت در امور داخلی کشورها بسیار تأکید داشت!!

حکومت وهابیها در دیدارهای اخیر خود با مقامات کشورهای منطقه، و با دادن وعده های وهمی انجام پروژه های اقتصادی در آن کشورها- که در حقیقت در راستای سیاستهای تهدید آمیز علیه کشورهای منطقه و خاورمیانه صورت می پذیرد- را بعنوان پوششی برای اقدامات تروریستی سرکوبگرانه و کینه توزانه خود بکار برد.

برخی اداره های سیاسی منطقه ای و بین المللی سفرهای پادشاه سعودی را، تلاشی صریح و در عین حال شرم آور برای رد اعتبار و حفظ آبروی این کشور خودکامه قلمداد کردند.

سلمان برای خروج از وضعیت دشوار و بحرانی خود، پس از شکست آشکارا در سلسله جنگها و اعمال تروریستی در یمن، سوریه، عراق و دیگر کشورها، بدنبال حمایت نظامی کشورهای منطقه ای مانند مصر است تا در حملات نظامی خود که علیه شیعیان و مردم بی پناه منطقه با پوشش «مبارزه با تروریسم» انجام می دهد، به او یاری رسانند.

المنار در ادامه یادداشت خود نوشت: تحلیل گران سیاسی بین المللی، سفر سلمان به مصر را عاملی در افزایش انزجار بیشتر مصریها از وهابیت، سیاستمداران سعودی و اقدامات تروریست مآبانه اشان ارزیابی کرده اند.

این پایگاه خبر رسانی لبنانی گفت: ملک سلمان وهابی، بین پایتختهای عربی و منطقه ای با بهانه مبارزه با تروریسم در تردد است، و حمایت نظامی کشورهای مزدوری مانند مصر و ترکیه را گدایی می کند، در حالیکه این کشور وهابی خودش از بزرگترین عوامل ایجاد تنش و بحران در منطقه و حامی تروریسم است.

فعالان و تحلیل گران سیاسی ادعاهای سلمان را که مبتنی بر عدم دخالت در مسائل کشورهای دیگر است مورد تمسخر قرار داده و با حالت استفهام انکاری اظهار داشته اند پس جنگ نظامی علیه مردم مظلوم یمن،سوریه، بحرین، عراق و دیگر کشورها چه تفسیری دارد؟! حکومت وهابی آل سعود پیمانهای نظامی را برای مبارزه با کدامین تروریستها امضا میکند؟! و در ادامه اینگونه پاسخ می دهند که عربستان بنا دارد با هم پیمانهای نظامی خود و آغاز جنگی گسترده تر علیه کشورهای منطقه و ویران کردن این کشورها، کلید رهبری و ریاست منطقه را به واشنگتن و تلاویو تحویل دهد.

انتهای پیام/750

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها