امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158296
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 255
به گزارش«پیروان مــوعــود»، کارشناسان و ناظران مصری با هشدار  درباره اقدام اخیر گروه تروریستی داعش مبنی بر درج نام مسلمانان و رهبران ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، کارشناسان و ناظران مصری با هشدار  درباره اقدام اخیر گروه تروریستی داعش مبنی بر درج نام مسلمانان و رهبران موفق مسلمان غرب در فهرست مرگ اعلام کردند این اقدامات داعش موجب گسترش موج اسلام هراسی در اروپا می شود و  افزایش انزجار غربی ها را از اسلام و مسلمانان به دنبال خواهد داشت.

مقامات الازهر مصر خواستار بررسی و یافتن راه حلی برای مبارزه با پدیده اسلام هراسی در غرب شدند. آن‌ها اعلام کردند  این پدیده باید به طور جدی مورد بررسی قرار گیرد . باید به مسلمانان در کشورهای غربی کمک شود. آنها باید بتوانند به راحتی و با حفظ هویت، اصالت و ارزش های دینی خود به زندگی در این کشورها ادامه دهند.

یک منبع آگاه در الازهر نیز اعلام کرد: "داعش سعی دارد نسل جدیدی را از اروپایی های قاتل تربیت کند. این اروپایی های قاتل جنون  قتل و کشتار دارند و عاشق دیدن صحنه های خونریزی و درگیری هستند."

 این منبع مطلع به روزنامه "الشرق الاوسط" گفت: "جامعه جهانی باید از فراگیر شدن اندیشه های داعش جلوگیری و به طور جدی با آن مبارزه کند. داعش لحظه ای از اجرای جنایت های خود در اروپا بر ضد مسلمانان دست نمی کشد. اسلام هراسی یکی از ابزارهایی است که داعش با استفاده از آن جوانان را جذب می کند و افکار افراطی را در ذهن آنها می پروراند."


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار