امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158306
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۳۵
تعداد بازدید: 212
به گزارش «پیروان مــوعــود»، درنامه‌ای ارسالی از سوی جنبش انصارالله و کنگره ملی یمن به اسماعیل ولد الشیخ نماینده ویژه دبیرکل سازمان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، درنامه‌ای ارسالی از سوی جنبش انصارالله و کنگره ملی یمن به اسماعیل ولد الشیخ نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در  امور یمن آمده است به اطلاع سازمان ملل می‌رساند که طرف دیگر(سعودی‌ها و مزدورانشان) به آتش بس پایبند نیستند و همچنان به نقض آن ادامه می‌دهند.

در این نامه آمده است همانطور که در یادداشت رسمی مورخه 13 آوریل شما را از پایبند نبودن طرف دیگر به آتش بس مطلع کرده بودیم، بار دیگر اعلام می‌کنیم که متجاوزان همچنان به نقض آن ادامه می‌‌دهد و جنگ با شدت در بیشتر مناطق جریان دارد و متجاوزان از انواع سلاح‌ها استفاده می‌کنند و با نقض آتش بس تمام تلاش‌های سازمان ملل را به تمسخر گرفته‌اند.

این نامه آورده است در این چارچوب دشمن عصر پنجشنبه جنایت دیگری را با حمله به ساختمان کمیته محلی نظارت بر تثبیت آتش بس در استان الجوف مرتکب شد.

انصارالله در این نامه بر جدی نبودن متجاوزان سعودی و مزدورانشان برای توقف جنگ افروزی و تجاوزات به یمن و ادامه نقض آتش بس از سوی آنها تاکید کرده‌اند.

در این نامه آمده است طرف دیگر(سعودی‌ها و متجاوزان) با ادامه این شیوه خود به جهان ثابت کرد که برای برقراری صلح و تثبیت آتش بس و توقف اقدامات جنگی و فراهم کردن فضاها برای میز گفت‌وگوهای سازمان ملل و گفت‌وگوی جدی و دستیابی به راه‌های مسالمت آمیز برای حفظ خون ملت مظلوم ما جدی نیست.

ارسال کنندگان این نامه تاکید کرده‌ اند با توجه به آنچه در صحنه یمن از هنگام اعلام آتش بس می‌گذرد، امیدواریم که شما نقش محوله و مسئولیت خود را در قبال هر طرفی که در برابر  گام‌ها و اقدامات برای صلح و جلوگیری از ادامه ریخته شدن خون یمنی‌ها انجام دهید.

انتهای پیام/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها