امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15831
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیریت امور رسانه‌های دفتر رئیس جمهور منتخب، از دیدار و گفت‌وگوی حجت‌الاسلام حسن روحانی با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیریت امور رسانه‌های دفتر رئیس جمهور منتخب، از دیدار و گفت‌وگوی حجت‌الاسلام حسن روحانی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

در این دیدار، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک مجدد پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای او و دولت آینده آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون کرد.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تقدیر از گفتمان اعتدال و مشی تدبیر و عقلانیت حجت‌الاسلام روحانی که نویدبخش آغاز فصلی نو در روند اجرایی کشور است، اظهار داشت: شور و امیدی که در جامعه به ویژه در دل جوانان این مرز و بوم پس از حماسه سیاسی 24 خرداد ایجاد شده، سرمایه و پشتوانه‌ای عظیم و بی‌ بدیل برای دولت یازدهم است.

وی افزود: مشی اعتدال، عقلانیت و استفاده از خِرَد جمعی که شعار دولت آقای روحانی است، می‌تواند ضمن حفظ و تقویت انسجام ملی و وحدت همه ‌جانبه در کمک به حل مشکلات عدیده داخلی به‌ ویژه شرایط اقتصادی کشور و ایجاد تعامل سازنده و مفید با کشورهای دنیا در عرصه‌های بین‌المللی، مؤثر و کارگشا باشد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور منتخب نیز با تشکر و قدردانی از مساعی و مشورت‌های مفید آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: دولت آینده برآمده از شور، امید و خلق حماسه سیاسی آحاد مردم به ‌ویژه جوانانی است که برای ایجاد تحول در نظام اجرایی کشور و آغاز شرایطی نو به عرصه آمده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانم در دولت یازدهم، با کمک همه بزرگان انقلاب اسلامی و دلسوزان کشور از همه طیف‌ها و گروه‌های سیاسی به خواست و تقاضاهای به حق مردم جامه عمل بپوشانم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار