امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15832
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از هنرمندان که صبح امروز با حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، با ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از هنرمندان که صبح امروز با حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، با حاشیه‌هایی همراه بود، که ذکر آن برای خوانندگان خالی از لطف نیست.

*به دلیل حضور دیر هنگام رییس جمهور، وزیر ارشاد ابتدا به ذکر گزارش خود پرداخت که با حضور رییس جمهور گزارش خود را دوباره قرائت کرد.

*مراسم شعر خوانی و اجرای موسیقی سنتی زنده از جمله قسمت های دیگر این مراسم بود.

*داریوش ارجمند یکی از بازیگرانی که در این نشست مفتخر به دریافت نشان درجه یک هنری شد، سخنرانی کوبنده ای در خصوص ضرورت رعایت حقوق هنرمندان پیشکسوت کرد که با تشویق شدید حضار روبه رو شد.

*اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت نیز در میانه صحبت های خود گریزی به مسئله فلسطین زد و گفت: «یه عده جهود به باباهای این فلسطینی ها آب شنگولی خوروندن بعد مستراح و آشپزخونه رو به کلک صاحب شدن و حالا می خوان کل خونه رو صاحاب بشن، این طوری که نمی شه»

*عبدی همچنین در مقابل رییس جمهور به اجرای بخشی از نقش خود در قسمت سوم اخراجی‌ها پرداخت.

*در پایان سخنرانی رییس جمهور، عده‌ای از حاضران در مراسم به عملکرد وزارت ارشاد اعتراض داشتند که رییس جمهور دقایقی برای شنیدن انتقادات آنها توقف کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها