امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158351
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه عکاظ چاپ عربستان روز شنبه نوشت: شرکت هواپیمایی کشوری ترکیه درپی استخدام فارغ التحصیلان زن رشته ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه عکاظ چاپ عربستان روز شنبه نوشت: شرکت هواپیمایی کشوری ترکیه درپی استخدام فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی عربستان است .
عکاظ نوشت: خلبانی نوع خاصی از هواپیماها مستلزم داشتن قدرت بدنی زیادی نیست و زنان می توانند برخی از انواع هواپیماها را هدایت کنند.

این روزنامه عربستانی به نقل از تِمِل کوتیل رئیس و مسؤول اجرائی شرکت هواپیمایی ترکیه گزارش داد: ما به فارغ التحصیلان زن رشته خلبانی در عربستان که نتوانسته اند در کشور خود مشغول به کار شوند، فرصت همکاری با شرکت هواپیمائی ترکیه را می دهیم.

کوتیل در کنفرانسی خبری در آنکارا پایتخت ترکیه گفت: جهان با کمبود خلبان مواجه است و شرکت های هواپیمایی جهان تا سال 2020 به 100 هزار خلبان نیاز خواهند داشت .
کوتیل افزود: دولت ترکیه در آینده فرصت های زیادی را برای فعالیت سرمایه گذاران عربستانی در بخش صنعتی فراهم خواهد کرد و هم اکنون تعداد زیادی از سرمایه گذاران عربستانی به صورت غیرعلنی در بخش های گردشگری و عمرانی ترکیه فعالیت می کنند.

درخواست برای استخدام زنان عربستانی در ترکیه درحالی است که این زنان در کشور خود برای کار و انجام فعالیتهای مختلف در جامعه با مشکلات بسیاری مواجه هستند، و حتی با رانندگی آنان به عنوان جرم و تخلف برخورد می شود.

انتهای پیام/ 852

 

برچسب ها: عربستان,ترکیه
آخرین اخبار
پربازدید ها