امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15838
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین اجلاس هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری در تاریخ 29 خرداد ماه گذشته به ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین اجلاس هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری در تاریخ 29 خرداد ماه گذشته به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و با حضور اعضای هیئت، در مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل شد.

در این جلسه گزارش دبیرخانه درباره عملکرد واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد در سال‌های 1389 و 1390 و میزان کارایی واحدها بر اساس شاخص‌ های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی، مالی، اداری و عمرانی مصوّب شورایعالی انقلاب فرهنگی و هیئت مؤسس مطرح و مقرر شد گزارش مذکور برای اعضای شورایعالی ارسال شود.

در ادامه جلسه، از دانشگاه آزاد اسلامی خواسته شد نسبت به ارسال عملکرد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1391 برای تکمیل گزارش نظارتی هیئت مؤسس و مقایسه آن با عملکرد سال‌های قبل تسریع کند.

هیئت مؤسس با اظهار نگرانی از عدم تصویب بودجه دانشگاه آزاد اسلامی در سال جاری، از این دانشگاه خواست که هر چه زودتر نسبت به تصویب بودجه سال 92 دانشگاه اقدام کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار