امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158382
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۰۵
تعداد بازدید: 305
علیرضا نوری زاده مدیر شبکه ضد انقلاب ایران فردا در اظهار نظری غیرکارشناسانه، به مباحث اعتقادی و دینی پرداخته و مدعی عدم عصمت پیامبر اسلام(ص) شد.

وی که آگاهی چندانی در زمینه مسائل دینی ندارد، برای تخریب رهبر ایران از اعتقادات وهابیت وام گرفته و چنین ادعا نمود که پیامبر اسلام(ص) هیچگاه عصمت نداشته و خطاهایی از ایشان سر زده است.

 

نوری زاده که از سال های گذشته با حمایت عربستان به تاسیس شبکه ای برای مخالفت با نظام جمهوری اسلامی اقدام کرده، برای اظهار خوش خدمتی به آل سعود، به مبلّغی برای وهابیت تبدیل شده است.

 

معصوم نبودن پیامبر(ص) از اعتقادات اختصاصی وهابیت می باشد که از سوی مبلغان وهابی عربستانی تبار تبلیغ می شود و همواره مسلمانان جهان آنان را به دلیل داشتن چنین اعتقادی مورد تخطئه قرار می دهند.

 

گفتنی است نوری زاده تا کنون برنامه های فراوانی را در شبکه های عربستانی اجرا نموده و به عنوان یکی از مدافعان سرسخت سیاست های آل سعود در منطقه شناخته می شود تا حدی که شهرام همایون که خود مدیر "کانال یک" اپوزیسیون است از اختصاص بودجه هنگفت عربستان برای تأسیس تلویزیون "ایران فردا" توسط علیرضا نوری زاده به شدت عصبانی شده است.

 

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها