امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158388
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۵
تعداد بازدید: 308
به کگزارش «پیروان مــوعــود»، پس از عملیات موفق ارتش و نیروهای بسیج مردمی عراق و پاکسازی بخش‌هایی از شهر هیت در شمال غربی استان ...

به کگزارش «پیروان مــوعــود»، پس از عملیات موفق ارتش و نیروهای بسیج مردمی عراق و پاکسازی بخش‌هایی از شهر هیت در شمال غربی استان الانبار، عملیات در روزهای گذشته به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی و وجود بمب‌ها و مین‌های کار گذاشته شده با کندی ادامه یافت اما از عصر روز گذشته نیروهای عراقی با افزایش سرعت عملیات موفق شدند در مرحله نخست راه ارتباطی «کبیسه - هیت» را به طور کامل پاکسازی و امنیت را به این محور باز گردانند.
از سوی دیگر گروهی از نیروهای بسیج مردمی با کمک نیروهای امنیتی موفق شدند در عملیاتی تهاجمی دو روستای «الخوضة» و «المشتل» در حومه جنوبی شهر را آزاد کنند و در ادامه راه ارتباطی میان دو روستا را پاکسازی کنند.
در این عملیات بیش از 15 تن از تروریست‌های داعش کشته و زخمی شدند و تعدادی خودروی نظامی تروریست‌‌ها نیز منهدم شد. در عملیات پاکسازی این دو روستا بیش از 45 بمب خنثی شد.
همچنان بخش‌هایی از مناطق شمالی و غربی شهر هیت آلوده به تروریست‌های داعش است.ساعتی قبل نیز نیروهای بسیج مردمی موفق شدند روستاهای حد فاصل منطقه المحمدی در جنوب شرقی شهر هیت را آزاد کنند‌. عملیات برای تثبیت مواضع نیروهای بسیج مردمی در این مناطق ادامه دارد. 

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها