امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158392
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۱۵
تعداد بازدید: 296
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این سایت صهیونیستی در یادداشتی نوشت: حال که مصر این دو جزیره را در ازای پول و برخی امتیازات به عربستان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این سایت صهیونیستی در یادداشتی نوشت: حال که مصر این دو جزیره را در ازای پول و برخی امتیازات به عربستان واگذار کرده، فروش شبه جزیره سینا نباید برای آنها غیر ممکن باشد و حتی قابل مذاکره و مناقشه است.
در این سایت تأکید شده است که سران پیشین این رژیم گفته بودند که جزایر تیران و صنافیر در اصل عبری هستند و نه مصری یا سعودی.
این سایت با طرح این ادعا که "دیوید بن گوریون" نخست وزیر وقت این رژیم، سربازان اسرائیلی را از این جزیره فرماندهی می کرد، خاطرنشان می کند که این رژیم پس از جنگ 1967 جزیره تیران را اشغال کرد؛ اما بعدا مصر آن را بازپس گرفت.
سایت "مکور ریش" تأکید کرد که انور سادات، رئیس جمهور وقت مصر، گفته بود که جزایر تیران و صنافیر، متعلق به سینا هستند و اسرائیل پس از امضای معاهده کمپ دیوید از سینا خارج شد حال چگونه این دو جزیره متعلق به عربستان هستند؟!
این سایت در پایان خاطرنشان می کند که هدف اصلی از امضای این توافقنامه بین مصر و عربستان "فراهم کردن مقدمات آغاز مذاکرات آینده بین اسرائیل و کشورهای عربی برای امضای توافقنامه فراگیر صلح است."

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها