امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158394
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 280
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب ضد مهاجرت «آلترناتیو برای آلمان» مدعی شد که اسلام منطبق و سازگار با قانون اساسی این کشور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب ضد مهاجرت «آلترناتیو برای آلمان» مدعی شد که اسلام منطبق و سازگار با قانون اساسی این کشور نیست.

این حزب وعده داد که برای ممنوعیت ساخت مناره ها و استفاده از پوشیه برای زنان مسلمان در این کشور همه توان خود را به کار بگیرد.

حزب آلترناتیو برای آلمان ماه گذشته دموکرات های مسیحی محافظه کار متعلق به آنگلا مرکل،صدر اعظم آلمان را در سه انتخابات منطقه ای مغلوب کرد.

این کار با بهره برداری از زیر سوال بردن چگونگی مواجه آلمان با موج مهاجرانی که تعداد آنها به بیش از یک میلون نفر می رسد،انجام شد.

«بئاتریکس فون اشتورش»،معاون رییس حزب «آلترناتیو برای آلمان» در این باره گفت:اسلام به خودی خود یک ایدئولوژی سیاسی است که منطبق با قانون اساسی آلمان نیست.

اشتورش که یکی از اعضای پارلمان اروپایی نیز هست افزود:ما خواستار ممنوعیت مناره ها و ممنوعیت استفاده از پوشش برقع برای زنان مسلمان در آلمان هستیم.

اگرچه محافظه کاران حزب مرکل نیز خواستار ممنوعیت پوشیه برای زنان مسلمان شده بودند اما هرگز اسلام را غیر منطبق با قانون اساسی این کشور اعلام نکردند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها