امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۱۲:۰۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1584
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 364
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المصری الیوم، تعدادی از احزاب داخلی جبهه نجات ملی اعتراض خود را به بیانیه‌ این جبهه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از المصری الیوم، تعدادی از احزاب داخلی جبهه نجات ملی اعتراض خود را به بیانیه‌ این جبهه در خصوص مشارکت در انتخابات پارلمانی آینده بیان داشتند.

حزب الوفد در بیانیه‌ای اعلام کرد که در سایه حوادث کنونی کشور، صدور بیانیه جبهه نجات ملی تمامی تلاش‌ها برای توافق و دستیابی به آشتی ملی فراگیر را ناکام می‌گذارد و این تصمیم جبهه نجات ملی تسلیم شدن غیرقابل قبول معارضین است.

حزب مصری‌های آزاده نیز در بیانیه‌ای پایبندی خود به تحریم انتخابات را اعلام کرد و مدعی شد که اخوان‌المسلمین طرحی را از قبل برای تقلب در انتخابات آماده کرده‌اند.

جریان مردمی مصر به رهبری «حمدین صباحی» نیز بر پایبندی به تحریم انتخابات تا زمان پذیرش خواسته‌های معارضین از سوی مرسی از جمله تشکیل دولت بی‌طرف و برکناری دادستان کل، تاکید کرد.

«سید عبدالعال» رئیس حزب التجمع نیز گفت که موضع این حزب در خصوص مخالفت با اعطای مشروعیت به انتخابات، ثابت است و بیانیه جبهه نجات ملی نیز همان شروط قبلی را به روش دیگری بیان کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها