امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158407
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 397
به گزارش «پیروان مــوعــود» در تهران، پیام آیت الله صافی گلپایگانی که توسط حجت الاسلام والمسلمین مختاری، در چهارمین جشنواره اعتکاف، در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود» در تهران، پیام آیت الله صافی گلپایگانی که توسط حجت الاسلام والمسلمین مختاری، در چهارمین جشنواره اعتکاف، در تالار صدوق(رحمه الله علیه) حرم حضرت عبدالعظیم(علیه السلام) قرائت شد.

در بخش هایی از این پیام آمده: یکی از امتیازات اسلام این است که برنامه های آن جامع بوده و با فطرت و احتیاجات بشری مطابق و همه برای تلطیف روح انسان تدوین شده اند؛ از جمله برنامه های مهم دین ما اعتکاف و دعا است که انسان خود را در زیارت و مهمانی خاص خدا می بیند.

اعتکاف فرهنگ مقدس است

اعتکاف از برنامه ای خوب اخلاقی است که برکات زیاد دارد و اجتماع را به سوی کمال سوق می دهد، با اعتکاف مردم به خدای مهربان شده، دل ها با نام او آرام می گیرد؛ خوشبختانه امروز بیش از گذشته این سنت به برکت انقلاب اسلامی در جامعه گسترش یافته است، اعتکاف خود یک فرهنگ مقدس است که باید آن را به مردم معرفی نمود. در این زمان پرآشوب که دشمنان درصدد گمراهی انسان ها از راه حق هستند یکی از راه های رسیدن به خدا اعتکاف است؛ انسان با اعتکاف رنگ و بوی خدایی به خود می دهد.

باید در این ایام برای عزت و سربلندی مسلمین دعا نموده و فرج حضرت بقیه الله (عج) از خداوند متعال مسألت نماییم.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها