امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158409
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۲
تعداد بازدید: 286
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق روز دوشنبه اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه ها مبنی بر مشارکت نیروهای ترکیه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فرماندهی عملیات مشترک ارتش عراق روز دوشنبه اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه ها مبنی بر مشارکت نیروهای ترکیه در عملیات آزادسازی نینوا را تکذیب کرد. عملیات مشترک ارتش عراق از رسانه ها خواست در انتشار اطلاعات دقت و از انتشار اخبار غیر دقیق و جعلی خودداری کنند.

فرماندهی عملیات مشترک عراق طی بیانیه ای با اعلام اینکه برخی از رسانه ها هر از گاهی اخبار دروغینی را در خصوص مشارکت نیروهای ترکیه در عملیات آزادسازی نینوا منتشر می کنند تصریح کرد که این اخبار کاملا عاری از صحت است.

فرماندهی عملیات مشترک عراق با افزودن اینکه استان نینوا بوسیله نیروهای عراقی و اهالی موصل و عشایر و سرشناسان آن آزاد خواهد شد از رسانه ها خواست در انتقال اخبار از منابع رسمی دقت و از دروغ پردازی و انتشار اخبار غیردقیق اجتناب کنند.

لازم به ذکر است که «اسامه النجیفی» رئیس ائتلاف «المتحدون» عراق از مشارکت نیروهای ترکیه در اولین عملیات نظامی علیه داعش با مشارکت نیروهای پیشمرگه و گروه های مردمی در شمال موصل خبر داده بود.

در همین حال ستاد جنگ رسانه نیروهای عراقی از هلاکت ۱۰ تروریست داعش و انهدام یک کارگاه بمب گذاری خودروها در منطقه تلعفر در استان نینوا خبر داد. این ستاد اعلام کرد که جنگنده های اف-۱۶ حمله هوایی را به مواضع داعش در منطقه تلعفر انجام دادند که در پی آن یک کارگاه بمب گذاری خودروها و ساخت بسته های انفجاری و همچنین یک مخفیگاه سلاح و تجهیزات منجر گردید.

از سوی دیگر پلیس عراق از ربودن ۹ مهندس که مشغول کار در طرحی در بغداد بودند توسط یک گروه مسلح خبر داد. یک منبع اظهار داشت که افراد مسلحی که لباس نظامی برتن داشتند عصر دوشنبه ۹ مهندس عراقی را هنگام عبور از منطقه المشتل در شرق بغداد ربودند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها