امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15846
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، ضیافت عسکراف معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان در دیدار با کاظم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، ضیافت عسکراف معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان در دیدار با کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و عضو  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران با تبریک انتخاب رئیس جمهوری جدید ایران، انتخابات ایران را دموکراتیک و غرور آفرین خواند و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید نیز توسعه مناسبات دو کشور ادامه پیدا کند.

معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان همچنین با اشاره به حمایت‌های ایران از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان، افزود: جمهوری آذربایجان به بیگانگان اجازه نخواهد داد که از خاک این کشور علیه ایران استفاده کنند.

در این دیدار جلالی نیز توسعه روابط دوستانه و برادرانه بین دو کشور را به نفع دو ملت و دو دولت خواند و گفت: نباید اجازه داد بیگانگان در مناسبات دو کشور خلل ایجاد کنند.

جلالی با تاکید بر اینکه حمایت از استقلال و تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان رویکرد تهران در قبال جمهوری آذربایجان است، افزود: ایران معتقد است که بیگانگان تمایلی به حل مناقشه قره باغ ندارند.

براساس این گزارش، کاظم جلالی به منظور شرکت در سی امین اجلاس کمیته اجرایی اتحادیه بین‌المجالس اسلامی به باکو سفر کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها