امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15848
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 190
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از رؤسا و اعضای ستاد محمدرضا عارف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم تقدیر از رؤسا و اعضای ستاد محمدرضا عارف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (شنبه) در تالار سوخته‌سرایی واقع در جنت‌آباد تهران برگزار شد.

جعفر توفیقی رئیس ستاد مرکزی محمدرضا عارف در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از رؤسا و اعضای ستادهای مرکزی و استانی اظهار داشت: بدون شک مشارکت همه شما در رقم خوردن حماسه سیاسی موثر بود و فصل جدیدی از تلاش و کوشش ملت ایران شروع و مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

وی همچنین در ادامه به علت حضور معاون اول دولت خاتمی برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره رقابت‌های ریاست جمهوری پرداخت و خاطرنشان کرد: آقای عارف در سال 84 بنیاد امور ایرانیان را که با هدف اخلاق و عقلانیت بود، پایه‌گذاری کرد و یک سال پیش نیز برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری مشورت‌های طولانی را با اتاق فکر و مشاوران خود داشتند.

رئیس ستاد مرکزی عارف شرایط کشور، نابسامانی مسائل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین قشر جوان کشور برای مشارکت در انتخابات دو عامل اصلی تحریک کننده معاون اول دولت خاتمی برای حضور در رقابت‌های ریاست جمهوری برشمرد.

توفیقی با تاکید بر اینکه آقای عارف حرکتی فراتر از ریاست جمهوری انجام داده است، گفت: کناره‌گیری آقای عارف اقدامی بود که موجب تقدیر و تشکر آحاد ملت ایران شد. چراکه مردم احساس می‌کردند اخلاق و عقلانیت در سیاست وجود ندارد.

وی ادامه داد: آقای عارف در تبلیغات ریاست جمهوری شعار عقلانیت و اخلاق را سر می‌دادند ولی با کناره‌گیری خود نشان دادند که به شعار خود عمل می‌کنند. بنابراین مهمترین خدمت ایشان احیای اخلاق و عقلانیت در سیاست است.

رئیس ستاد عارف معتقد است که کناره‌گیری آقای عارف بیانگر این بوده که دیانت و سیاست از هم جدا نیست، چرا که برخی‌ها دیانت را اخلاق و سیاست را بی‌اخلاقی می‌دانند. اما عارف نشان داد که دین و سیاست قابل جمع است.

توفیقی تصریح کرد: آقای عارف بنا دارد سرمایه‌های اجتماعی و شور و اشتیاقی که ایجاد شده را با تدابیر مناسبی در جهت پیشرفت کشور سوق دهد و همچنین بنا دارد فعالیت امید ایرانیان را در حوزه فرهنگی و اجتماعی گسترش و در حوزه سیاسی نیز تشکل‌هایی تاسیس کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها