امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158489
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۴۲
تعداد بازدید: 237
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی فرانسه امروز در کن یک حمله تروریستی را شبیه‌سازی می‌کنند. این کار بخشی از تمرینات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی فرانسه امروز در کن یک حمله تروریستی را شبیه‌سازی می‌کنند. این کار بخشی از تمرینات آماده‌سازی برای برگزاری جشنواره فیلم کن از 11 تا 22 می است.
این تمرین امنیتی در بسیاری از سالن‌های نمایش و مکان‌های این شهر ساحلی در جنوب فرانسه برگزار می‌شود. در بیانیه‌ای که در رابطه با این تمرین منتشر شد، آمده است : «مردم حاضر در مکان‌هایی همسایه با محل برگزاری این تمرین شاید صدای انفجار‌هایی را بشنوند و شاهد رفت و آمد غیرعادی نیروهای نظامی باشند.»
شهر کن نیز همانند دیگر نقاط فرانسه پس از حملات تروریستی اخیر در استراتژی‌های امنیتی خود تجدید نظر کرده است. این شهر علاوه بر میزبانی معتبرترین جشنواره سینمایی جهان هر ساله میزبان بسیاری از کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی است.
ادوارد وینتروپ مدیر دوهفته کارگردانان کن سه‌شنبه هنگام اعلام فهرست فیلم‌های حاضر در این بخش گفت که این رویداد موازی جشنواره فیلم کن برای ملاحظات امنیتی تازه از برنامه نمایش فیلم‌های خود کاسته است.
او در این باره گفت : «امسال در کن شاهد استانداردهای امنیتی بی‌نظیری هستیم. ما 17 ساعت از نمایش‌های خود را برای ملاحظات امنیتی تازه کاستیم که معادل نمایش 4 فیلم است. این کاهش به انتخاب ما نبود بلکه از روی اجبار تن به این کار دادیم.»
ریاست جشنواره فیلم کن نیز هفته گذشته خبر از حضور 500 نیروی امنیتی هنگام برگزاری جشنواره کن داده بود.

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها