امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۵:۵۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1585
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 446
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خبرنگار شبکه العربیه از وقوع یک انفجار تروریستی در یکی از مرکز انتخاباتی در «بابل» عراق خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، خبرنگار شبکه العربیه از وقوع یک انفجار تروریستی در یکی از مرکز انتخاباتی در «بابل» عراق خبر داد.

از سوی دیگر پایگاه خبری «المسلة» در خبری فوری نوشت که همزمان با برگزاری مرحله دوم انتخابات عراق، در اثر شلیک یک فروند خمپاره هاون به سوی یک مرکز انتخاباتی در استان بابل، یک نظامی عراقی زخمی شده است.

این در حالی است که بیش از 900 هزار نیروی امنیتی و پلیس، امروز، مسئولیت تامین امنیت در 12 استان عراقی را برعهده دارند تا انتخابات شوراهای استانی تحت تدابیر شدید امنیتی با موفقیت برگزار شود.

از سوی دیگر، خبرنگار شبکه المیادین» نیز اعلام کرد که یک بمب در مقابل یک مرکز انتخاباتی در «اللطیفیة» واقع در جنوب بغداد منفجر شده است اما هنوز خبری درباره تعداد قربانیان احتمالی در دست نیست.

انتخابات شوراهای استانی عراق از ساعت هفت صبح امروز در 12 استان این کشور آغاز شد و تا 5 عصر ادامه خواهد داشت تا نزدیک به 14 میلیون واجد شرایط، آرای خود را تحت تدابیر شدید امنیتی به صندوق بریزند.

شرکت‌کنندگان در این انتخابات باید 378 نفر را از میان 8 هزار و 138 نامزد وابسته به بیش از 260 جریان و گروه سیاسی، انتخاب کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها