امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158542
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 233
به گزارش «پیروان مــوعــود»، گزارش های مطبوعاتی فاش کردند که گروه تروریستی داعش با تشکیل تیم پزشکی متخصص بیرون آوردن اعضای بدن، پس از فوت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، گزارش های مطبوعاتی فاش کردند که گروه تروریستی داعش با تشکیل تیم پزشکی متخصص بیرون آوردن اعضای بدن، پس از فوت آن دسته از اعضای خود که مجروح می شوند  اعضای بدن آنان را  را بیرون آورده و در بازار سیاه در عراق و بیرون از آن به فروش می رساند.

در همین ارتباط روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت: اقدام اخیر تروریست های داعش در خصوص تجارت اعضای بدن تلفات خود به دلیل از دست دادن مساحت زیادی از مناطق تحت اشغال و کسر بودجه بوده و هدف از آن  تامین منابع مالی برای برطرف کردن هزینه های اعضای جنایت کار خود و سایر نیازها است.

بر اساس این گزارش، تروریست‌های داعش همچنین اسرا و زندانی‌های خود را مجبور می‌کنند که برای اعطای خون به مجروحان، خون بدهند.

داعش از تقریبا دو سال پیش مناطق گسترده ای از عراق از جمله مناطقی در شمال و غرب آن را به اشغال درآورد اما در چند ماه اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شدند چند شهر از جمله الرمادی و تکریت را از اشغال داعش آزاد کنند.

انتهای پیام/654

 

برچسب ها: داعش,تروریست
آخرین اخبار
پربازدید ها