امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15857
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 109
سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد وزارت اطلاعات در یک سال اخیر با توجه به اینکه در آستانه روز سرباز گمنام قرار داریم، اظهار داشت: طی سال‌های اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند نه تنها در حوزه امنیت داخلی کشور، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارند و اجازه ندهند که گروه‌ها و کشورهای مداخله‌گر یا جریاناتی بخواهند در امور داخلی کشور مداخله کنند و امنیت کشور را به هم بزنند، بلکه امروز موفق شدند به توانمندی‌هایی که می‌تواند توطئه‌های امنیتی علیه کشور را در نطفه خفه کنند، دست یافتند.

وی افزود: امروز سربازان گمنام امام زمان (عج) توانستند با نفوذی که در سازمان‌های امنیتی مشهور دنیا، کاملاً دست آنها را می‌خوانند و آگاهی و اشراف کامل بر برنامه‌های آنان دارند و همین امر موجب شده تا کانون‌های ناامنی از داخل کشور به بیرون از کشور برود، البته این تحرکات در خارج از کشور هم مورد توجه وزارت اطلاعات است و به محض آنکه می‌خواهند اقدامی انجام دهند، در بدو ورود کنترل می‌شوند و توطئه‌های آنان در نطفه خفه می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: قبل از انتخابات شاهد بودیم که کشورهای سلطه‌گر و رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌ریزی کرده بودند تا از طریق برخی خبرنگاران و رسانه‌ها بتوانند اهداف خودشان را دنبال کنند، اما وزارت اطلاعات با آگاهی کامل و اشراف دقیق، کانون آنان را متلاشی کرد و اجازه نداد تا آنان از پایگاه‌های رسانه‌ای برای آشوب در ایران استفاده کنند.

وی با تأکید بر اینکه الحمدالله امنیت انتخابات 92 را هم شاهد بودیم که انصافاً بی‌نظیر بود، تصریح کرد: همچنین باز هم دیدیم که در آستانه انتخابات 92 دشمنان اقدام به ورود برخی از تیم‌های خرابکار همراه با مواد منفجره کردند اما شاهد بودیم که همه این تیم‌ها در بدو ورود به کشور بازداشت و دستگیر شدند و اجازه داده نشد که کوچکترین حرکت و اقدامی در راستای ایجاد ناامنی در کشور صورت گیرد.

نقوی خاطرنشان کرد: این امر نشان می‌داد که سربازان گمنام امام زمان (عج) کاملاً بر شرایط مسلط هستند و اشراف کامل دارند و امنیت مردم را در حد اعلای خود تأمین می‌کنند.

وی ادامه داد: دستاوردهای وزارت اطلاعات در مبارزه با مواد مخدر و توزیع‌کنندگان سازمان‌یافته مواد مخدر را هم شاهد بودیم که انصافاً در این زمینه اقدامات وزارت اطلاعات قابل تقدیر است.

نماینده مردم ورامین در مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: این موفقیت‌ها نشان می‌دهد که دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور کاملاً بر اوضاع و شرایط مسلط هستند و اقتدار خودشان را نیز به همه کشورهای معاند و گروه‌های معارض کاملاً اثبات کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها