امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158584
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۴۹
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روسیه سامانه اطلاعاتی و نظامی جدیدی را برای هدف قرار دادن دشمن در روز در اختیار ارتش سوریه قرار داد.این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روسیه سامانه اطلاعاتی و نظامی جدیدی را برای هدف قرار دادن دشمن در روز در اختیار ارتش سوریه قرار داد.

این سامانۀ اطلاعاتی جدید "فاری 1" نامیده می‌شود، که از آن در روز و هنگام نبودن وضوح لازم برای رهگیری و نابود کردن دشمن استفاده می شود.

روزنامه روسی "روسیسکا گازتا" تأکید کرد این سامانه اطلاعاتی اکنون در اختیار ارتش سوریه قرار گرفته و استفاده از آن آغاز شده است.

 خبرگزاری اسپوتنیک هم خاطرنشان کرد، این دستگاه روی تیربار یا موشک انداز نصب می‌شود و وضوح دید بسیار خوبی به نیروها جهت هدف قرار دادن تروریستها در مسافت 2 کیلومتری می‌دهد، به وسیله این سامانه همچنین می توان تانکها و یا خودروها را در فاصله 4 کیلومتری تحت نظر گرفت.

 بر اساس این گزارش، دشمن نمی تواند در مقابل این سامانه خودش را مخفی کند و این دستگاه در شرایط بارش باران، مه، ابر و گرد و غبار به خوبی و به صورت 6 ساعت مستمر کار می کند و استفاده از آن در شرایط آب و هوایی سوریه بسیار مهم و ضروری است.
انتهای پیام/654

 

آخرین اخبار
پربازدید ها