امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158632
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۵۸
تعداد بازدید: 255
عملیات ارتش عراق با پشتیبانی نیروی هوایی این کشور، در غرب استان الانبار، موجب به کشته شدن ۷۰ تروریست داعشی و پاکسازی چندین منطقه و شهرک شد. به ...

عملیات ارتش عراق با پشتیبانی نیروی هوایی این کشور، در غرب استان الانبار، موجب به کشته شدن ۷۰ تروریست داعشی و پاکسازی چندین منطقه و شهرک شد.

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان موعود به نقل از فارس، ارتش عراق و نیروهای بسیج مردمی در ادامه عملیات در حومه غرب شهر هیت توانستند مواضع خود را بر ارتفاعات مشرف به منطقه الدولاب تثبیت کنند.
از سوی دیگر، از صبح امروز (یکشنبه) عملیات جدیدی در دو محور «زخیخه» و مسیر ارتباطی شهر هیت با منطقه البغدادی آغاز شده و نیروهای عراقی توانستند مرکز پلیس زخیخه را به طور کامل آزاد کنند.
همزمان با پیشروی نیروهای عراقی در 3 محور ذکر شده، جنگنده‌های عراقی به شدت مواضع تروریست‌ها را در مناطق غربی شهر هیت به ویژه منطقه الدولاب هدف قرار دادند.

 

 

به گزارش فارس، در درگیری‌های امروز حومه غربی شهر هیت بیش از 70 تروریست داعش به هلاکت رسیدند.
نیروهای متخصص خنثی کننده بمب از صبح امروز بیش از 130 بمب در مناطق پاکسازی شده خنثی کردند.
از سوی دیگر خبرها از استان الانبار حاکیست چند گروه از نیروهای بسیج مردمی عملیاتی را در مرکز شهرک راهبردی الکرمه در شمال شرق شهر فلوجه آغاز کردند و در ساعات اولیه موفق شدند منطقه البورحیم را آزاد کنند.
نیروهای بسیج مردمی همچنین در ادامه با عملیاتی غافلگیرانه توانستند منطقه البوسریج در مرکز شهر پاکسازی کنند.

آخرین اخبار
پربازدید ها