امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۵:۰۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158648
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۰۹:۰۳
تعداد بازدید: 251
 به گزارش «پیروان مــوعــود»، این روحانی سلفی تند روی بحرینی در گفتگو با شبکه سی ان ان آمریکا در در ادامه اظهارات خصمانه علیه ایران ...

 به گزارش «پیروان مــوعــود»، این روحانی سلفی تند روی بحرینی در گفتگو با شبکه سی ان ان آمریکا در در ادامه اظهارات خصمانه علیه ایران و شیعیان مدعی شد: باید سر مردم بحرین و شیعیان عربستان سعودی را برید زیرا آنها مزدوران ایران هستند.

براساس این گزارش، السعیدی که عضویت سابق مجلس نمایندگان بحرین را نیز داشته است، در ادامه ادعاهای اهانت آمیز خود به ایران و حزب الله لبنان افزود: ایران، حزب الله لبنان و همینطور انصارالله یمن را ایجاد کرده است… این کشور سر این مغز متفکر و سر ماری است که باید قطع شود.

وی در عین حال اعتراف کرد: عربستان این پیام را به محافل لبنان می دهد که این کشور فقط حزب الله نیست ولی به هر حال احزابی هم در این کشور وجود دارند که مخالف عربستان سعودی هستند.

چهره تندروی سلفی بحرین با تحریک لبنانی ها و خطاب به آنها گفت: این همان پیام به لبنان است و اخرین انها هم نیست بلکه پیام های دیگری نیز خواهد بود… به خیابان ها بریزید و بگویید که حزب الله را نمی خواهید تا آشکار شود که با حق و با مملکت عربستان سعودی هستید.

این چهره وهابیت بحرین همچنین مدعی شد: اکنون زمان قاطعیت است…امروز می گویم که سرهای وفاداران به ایران را قطع می کنیم.. آنها می خواهند علیه کشورهای منطقه شورش کنند تا بر آنها حکمرانی کنند.

السعیدی که به مذهب وهابیت ایمان دارد سال ۲۰۰۳ به همراه گروهی از وهابیون از برگزاری مجالس عزاداری اما حسین در بحرین جلوگیری کرد .

انتهای پیام/ 852

 

آخرین اخبار