امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158671
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 381
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در یک واقعه نژادپرستانه، فرد ناشناسی چندین بطری مشروبات الکلی را به سمت مسجدی در روستایی نزدیکی لندن پرتاب ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در یک واقعه نژادپرستانه، فرد ناشناسی چندین بطری مشروبات الکلی را به سمت مسجدی در روستایی نزدیکی لندن پرتاب کرده، که به گفته پلیس این اقدام در ردیف جرایم نفرت محور طبقه بندی شده است. به علاوه اینکه این حادثه زمانی رخ داد که نمازگزاران داخل مسجد، درحال اقامه نماز جماعت بوده‌اند.

طبق گزارش‌ها یک مرد جوان ناشناس چندین بطری مشروب را به سمت دیوار مسجد روستای قدیمی توتریج در نزدیکی لندن پرتاب کرده، سپس سوار اتومبیل خود شده و از محل گریخته است.

توماس والی پلیس این منطقه گفت: این حادثه یک تهدید جدی در جامعه دارای تنوع جمعیتی اما منسجم ما محسوب می‌شود.

محمد خلیل، مدیر سازمان ارتباطات جامعه اسلامی که در زمان وقوع این حادثه در مسجد حضور داشته به خبرنگاران گفته است: ما از شنیدن صدای برخورد بطری‌ها و خرد شدن شیشه‌ها شوک زده شدیم. شیشه‌های شکسته شده و الکل همه جا پخش شده بود، کاراگاهان پلیس می‌گویند که این یک حمله نفرت نژادی بوده است.

خلیل همچنین گفت: خوشبختانه مسجد دارای سیستم دوربین مدار بسته بوده است و فیلم‌های دوربین مدار بسته سبب دستگیری هر چه سریعتر فرد متخلف خواهد شد.

سال گذشته نیز در یک حادثه اسلام‌هراسانه و در مخالفت به ساختن مسجدی در این محل دو سر خوک بیرون مدرسه اسلامی بلاک بورن و پارکینگ مسجد بلاک پول گذاشته شده بود که سبب ایجاد نگرانی‌هایی در جامعه مسلمانان این شهر شده بود.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها