امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15869
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 86
محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص مهمترین ویژگی‌های کابینه دولت ...

محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص مهمترین ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: در تشکیل کابینه باید توجه داشت که اعضا به اصول انقلاب پایبند و افرادی امتحان پس داده باشند و در عین حال مسئولیت باید به کسانی واگذار شود که توان کامل انجام مسئولیت در دولت را دارا هستند.

حبیبی با بیان اینکه اگر این دو خصوصیت در بین اعضای کابینه وجود داشته باشد، می‌توان به ادامه پیشرفت انقلاب و قوه مجریه امید کامل داشت، خاطرنشان کرد: ‌روحانی از کلید واژه‌هایی همچون شایسته‌سالاری، عقلانیت و اعتدال برای انتخاب همکاران خود استفاده کرد از این رو معتقدیم که اگر همین معیارها برای انتخاب اعضای کابینه مدنظر قرار گیرد، کابینه شایسته‌ای تشکیل خواهد شد.

دبیرکل حزب مؤتلفه تاکید کرد: با کسانی که به انقلاب پایبند هستند ولی تندروی دارند، باید بر اساس تعامل رفتار شود و به بهانه تندرو بودن نباید افراد پایبند و دلسوز انقلاب مورد بی‌اعتنایی قرار گیرند.

وی در خصوص تعامل مؤتلفه با دولت یازدهم، تصریح کرد: همانطور که قبلا اعلام کرده‌ایم در هیچ کابینه‌ای در طول انقلاب سهم‌خواهی نداشته‌ایم و این بار هم به دنبال سهم نیستیم.

حبیبی افزود: اگر دولتی از حزب مؤتلفه برای پیشرفت کارها در چارچوب انقلاب تقاضای کمکی داشته باشد ما بنای پاسخ منفی نداریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار