امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158749
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۴۴
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، با نزدیک شدن زمان انتخابات شهرداری لندن، "صادق خان" --نامزد مسلمان حزب کارگر انگلیس -- از اقلیت مسلمان این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، با نزدیک شدن زمان انتخابات شهرداری لندن، "صادق خان" --نامزد مسلمان حزب کارگر انگلیس -- از اقلیت مسلمان این کشور خواست با تقویت زبان انگلیسی، روابط خود را با جامعه این کشور تحکیم بخشیده و با شخصیت های مهم و با سابقه انگلیس ارتباط دوستانه برقرار کنند.

صادق خان تابعیت پاکستانی دارد و در مقابل سایر نامزدها از شانس بیشتری برای تصدی منصب شهردار لندن برخوردار است.  وی برای مبارزه با افراط گرایی در لندن برنامه های زیادی در سر دارد. او می خواهد به منظور جلوگیری از انتشار افکار افراطی، شبکه های اجتماعی را پایش کند.

صادق خان در این باره به روزنامه الشرق الاوسط گفت: "در حال حاضر تفکرات افراطی در درون منازل و از طریق شبکه های اجتماعی در میان مردم منتشر می شوند. متعهد می شوم شبکه هایی را که افکار تند و  افراطی منتشر می کنند متوقف کنم.

این در حالی است که "زک گلد اسمیت" -- نامزد حزب محافظه کار  انگلیس  -- در سخنان خود همواره رقیب مسلمانش را به ارتباط با تروریست ها متهم می کند.

صادق خان در واکنش به این اظهارات نامزد حزب محافظه کار گفت: "گلد اسمیت تمام وقت خود را صرف بدگویی از من می کند . او به این قضیه توجه ندارد که مردم لندن به یکدیگر احترام می گذارند و به دین و نژاد افراد توجهی ندارند." وی افزود: "او به دنبال تفکیک جامعه لندن است. معتقدم آنها به او اجازه چنین کاری را نمی دهند."

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها