امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158779
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۵
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر طبق آخرین نظر سنجی بدست آمده از مرکز پژوهشی «ایووب» فرانسه، چهره دین اسلام از سال 2010 تاکنون ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر طبق آخرین نظر سنجی بدست آمده از مرکز پژوهشی «ایووب» فرانسه، چهره دین اسلام از سال 2010 تاکنون در فرانسه و آلمان روند عقب گرد تصاعدی داشته است.

پژوهشکده ایووب در تحقیقات اخیر خود اعلام کرد: تعداد کسانی که مخالف رشد دین اسلام در جوامع اروپایی هستند، از 55% در سال 2010 به 63% در سال 2016 رسیده اند.

به گزارش وبگاه خبری «المنار» دلیل دگرگون شدن چهره اسلام در دهه های اخیر، عدم تطابق عملکرد مسلمانان با احکام این دین مبین است.

مسلمانان بویژه در چند دهه اخیر درگیر نزاعها و جنگهای داخلی و بین المللی شده اند که این امر نشان دهنده عدم پایبندی به اصول دین اسلام که مبتنی بر برپایی حکومتهای اسلامی عدالت گراست، می باشد.

 وضعیت کنونی مسلمانان در جهان غرب تا قبل از پیدایش گروههای تررویستی «القاعده» و «داعش» دستخوش تحولات فراوانی شده است. بدین منظور باید به اقدامات تروریستی اسلام نماهای اسلام ستیز در این راستا اشاره کرد که تحت کنترل و تبلیغات رسانه ای صهیونیست مآبهای القاعده و داعش صورت می پذیرد.

ارتکاب اعمال ضدبشری و شیطانی خون آشامهای اسلام نما، ارتباطی با احکام دین اسلام ندارد و نظیر این اعمال همیشه مورد ذم و نکوهش دین اسلام بوده است.

المنار در ادامه مقاله نوشت: نقش و هدف صهیونیزم بین المللی را در ایجاد این مجموعه های تررویستی نباید فراموش کرد. اندیشه های صهیونیزم که مبتنی بر خشونت و تروریسم است نقش بسزایی در مخدوش شدن چهره اسلام در جهان داشته است.

 انتهای پیام/750

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها