امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158815
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۰۲:۳۷
تعداد بازدید: 418
به مناسبت میلاد شهید جهاد مغنیه
به گزارش پیروان موعود٬جهاد جوان بسيار باحيايي بود .در لبنان زندگي بسيار سخت است ان هم براي يك جوان مذهبي و حزب اللهي ،هميشه وقتي ميرفتيم بيرون سرش ...

به مناسبت میلاد شهید جهاد مغنیه

به گزارش پیروان موعود٬جهاد جوان بسيار باحيايي بود .در لبنان زندگي بسيار سخت است ان هم براي يك جوان مذهبي و حزب اللهي ،هميشه وقتي ميرفتيم بيرون سرش پايين بود دائم و سريع هم كارش را انجام ميداد كه برويم و زياد در اين فضاها نمي ماند ،مهماني كه ميرفتيم يا در جمعي اگر حضور داشت لبخند دائم بر لب هاش بود اما با همان چهره مهربان و خندان دينش را حفظ ميكرد.

گاهي در جمع دوستانمان اگر از بچه ها حرفي ناشايست ميشنيد با همان خنده اش متذكر ميشد به ان ها،هميشه هركجا كه بود تا صداي اذان را ميشنيد نمازش رو ميخواند ،حتي گاهي اوقات در جلسات در حين حرف زدن بوده و تا صداي اذان به گوشش ميرسيد انگار ملائك در گوشش صدايش كردند به ارامي بلند ميشد و از همه ما مي خواست اول نماز را بخوانيم وبعد به كار ادامه ميدهيم . به مادرش فوق العاده علاقه داشت ،در بسياري از كارها به خصوص دينش از مادرش كسب تكليف ميكرد،او تمام اين اعتقاد ودين و بصيرت را از مادرش گرفته بود.

(گرد اوري كلي مصاحبه با چند تن از همرزمان ودوستان شهيد در حزب الله)

اكنون اين براي ما سوال است كه جهاد مغنيه چگونه به شهيد جهاد مغنيه رسيد؟!!! جواب اين سوال بسيار واضح است جهاد همه ي اينهارا از مادرش داشت،مادري كه معلم و استاد او بود در تقوا ودوستش بود در شادي وغم و ياور و همدردش بود در سختي ها اون جهاد شدن امروزش را مديون مادرش است.

 

تهيه شده در موسسه فرهنگي مقاومتي قاف/جمهوري اسلامي ايران

آخرین اخبار
پربازدید ها