امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1589
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 264
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روزنامه «وزگلاد»، "یوری اوشاکوف" مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که پیشنهادات جدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روزنامه «وزگلاد»، "یوری اوشاکوف" مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد که پیشنهادات جدید "باراک اوباما" رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد سپر موشکی نظرات مقامات مسکو در این رابطه را تامین نمی‌کنند.

اوشاکوف گفت: در رابطه با مسئله سامانه دفاع ضد موشکی اروپایی باید بگویم که پیشنهادات مطرح شده اوباما در پیام وی برای ولادیمیر پوتین، چندان مورد رضایت روسیه و تامین کننده نظرات مقامات مسکو نیست. 

این مقام کاخ کرملین در عین حال یادآور شد که البته کارشناسان روسی بطور دقیق این پیشنهادات را مورد بررسی قرار خواهند داد.

مشاور رئیس‌جمهوری روسیه همچنین اعلام کرد که پاسخ طرف روسی به پیام باراک اوباما احتمالا ظرف 4-3 هفته آینده تهیه و ارسال خواهد شد.

"توماس دونیلون" مشارو رئیس‌جمهوری آمریکا در مسال امنیتی در جریان سفر 15 آوریل خود به مسکو، پیاک کتبی باراک اوباما برای همتای روسی وی را به ولادیمیر پوتین تسلیم کرد. این پیام شامل پیشنهاداتی از سوی رئیس‌جمهوری آمریکا برای رهبران روسیه به منظور توسعه روابط اقتصادی و حل و فصل مشکلات مربوط به همکاری‌های نظامی-فنی دو کشور، از جمله مسئله سپر موشکی و همکاری هسته‌ای است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار