امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158902
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 306
به گزارش پیروان مــوعــود، فراکسیون پارلمانی «الاحرار» وابسته به جریان صدر، صبح سه‌شنبه (امروز)، اعلام کرد که «مقتدی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، فراکسیون پارلمانی «الاحرار» وابسته به جریان صدر، صبح سه‌شنبه (امروز)، اعلام کرد که «مقتدی صدر» رهبر این جریان با سردادن شعار ضد ایرانی در منطقه سبز بغداد که دو روز پیش صورت گرفت، مخالف بود.
«ضیاء الاسدی»، رئیس این فراکسیون طی بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به دست خبرگزاری آناتولی رسید، اعلام کرد که مقتدی صدر شعارهای ضد ایرانی  را که پس از حمله معترضان و تظاهرات‌کنندگان به منطقه سبز در بغداد، سر داده شد، مردود می‌داند و این اقدام از سوی فراکسیون الاحرار و تمامی طرفداران بیدار و هوشیار جریان صدر مردود است.


وی درباره سفر مقتدی صدر به ایران اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که بخشی از اعضای خانواده رهبر جریان صدر در ایران و بیروت زندگی می‌کنند و وی هر از چند گاهی به دیدار آنها می‌رود ضمن اینکه وی دیدارهای مختلفی را اغلب در سفر به کشورهای متعدد انجام می‌دهد و این جای تعجب و شگفتی نیست.


این در حالی است که دو روز پیش در پی حمله شماری از تظاهرات‌کنندگان به منطقه سبز بغداد و ساختمان پارلمان، علیه ایران شعار سرداده بودند.
انتهای پیام/٦٥٤

 

آخرین اخبار