امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 158907
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۰۷
تعداد بازدید: 259
به گزارش "پیروان موعود"؛ گروه های مسلح (تروریست) از ساعتی پیش حمله بی سابقه موشکی و خمپاره ای به همه محله های شهر حلب در شمال سوریه را آغاز کردند که ...

به گزارش "پیروان موعود"؛ گروه های مسلح (تروریست) از ساعتی پیش حمله بی سابقه موشکی و خمپاره ای به همه محله های شهر حلب در شمال سوریه را آغاز کردند که این حملات همچنان ادامه دارد. 
این گروه ها از موشک جدیدی به نام «حمم» با وزن ششصد تا هشتصد کیلوگرم در حمله به بیمارستان الضبیط حلب استفاده کردند که باعث تخریب کامل این بیمارستان و شهادت ده‌ها نفر شد.


بیمارستان الضبیط پنجمین بیمارستانی است که گروه های مسلح در شهر حلب آن را هدف قرار می‌دهند. 
همچنین گروه های مسلح (تروریست) در چند ساعت گذشته شصت و پنج گلوله خمپاره و موشک به طرف محله های شارع النیل، السبیل، الموکامبو و الرزای در شهر حلب در شمال سوریه شلیک کردند که در این حملات دستکم یازده نفر شهید و ده‌ها نفر مجروح شدند.


همچنین جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع گروه های مسلح (تروریست) را در محله الراشدین شهر حلب در پی حملات گسترده خمپاره ای و موشکی به محله های مسکونی این شهر، بمباران کردند. 


هواپیماهای روسی نیز در پی حمله گسترده صبح امروز گروه های مسلح به شهر حلب، بر فراز این شهر به پرواز درآمدند.
نیروهای ارتش سوریه حمله گروه های مسلح (تروریست) را به منطقه البحوث العلمیه شهر حلب در شمال سوریه ناکام گذاشتند.
در همین راستا خبرنگار المیادین اعلام کرد انفجار مهیبی محله الزهراء در شهر حلب را لرزاند.
گروه های مسلح (تروریست) جبهه النصره، احرار الشام و نورالدین زنگی در حمله گستره امروز به شهر حلب در شمال سوریه شرکت دارند.

انتهای پیام/٦٥٤

 

آخرین اخبار
پربازدید ها