امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 26
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15894
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدمحسن عرفانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدمحسن عرفانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر کلاهبرداری از وی به مبلغ 300 میلیون ریال، موضوع شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در اظهارات اولیه خود بیان کرد که صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی داشتم که گاها مطالبی در آن منتشر می‌کردم، فردی در این فضا با تایید نوشته‌هایم کم‌کم به من نزدیک شد و اعتمادم را جلب کرد، تا اینکه روزی از طرف وی متنی برایم آمد که اگر مبلغ 300 میلیون ریال را که قرار بوده مشتری به حسابش واریز کند را پاس نکند، اعتبارش خدشه‌دار می‌شود و من که او را دوست صمیمی خود می‌دانستم مبلغ مورد نظر را با فروش طلاهایم در اختیارش قرار دادم و قرار شد به محض وصول پول از مشتریش، علاوه بر بازپرداخت پول، ضررم را نیز جبران کند اما او زیر قولش زد و پس از دریافت پول‌ها به کلی ارتباطش را با من قطع کرد.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و استعلام از مبادی ذیربط، توسط کارآگاهان این پلیس نهایتا متهم 30 ساله شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای خراسان‌رضوی اظهار داشت: در بازجویی‌های انجام شده، متهم ضمن ندامت از بزه خود، انگیزه خود از انجام این کار مجرمانه را کلاهبرداری عنوان کرد.

عرفانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه افراد در فضای مجازی می‌تواند چهره کاذبی برای خود برگزینند، برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری در این فضا، شهروندان سعی کنند فریب برخی افراد سودجو را نخورده و به راحتی کسی را مورد وثوق خود قرار ندهند.

انتهای پیام/70023/ق20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار