امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1590
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 283
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، یک مقام امنیتی اردن، امروز شنبه اعلام کرد که گذرگاه زمینی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، یک مقام امنیتی اردن، امروز شنبه اعلام کرد که گذرگاه زمینی «طریبیل» که عراق را به اردن متصل می‌کرد، نیمه شب جمعه به مدت 24 ساعت به دلیل برگزاری انتخابات شوراهای استانی در عراق بسته شد.

دفتر اطلاع‌رسانی در مدیریت امنیت عمومی اردن در بیانیه‌ای اظهار داشت: مقامات مرزی عراق، به طرف اردنی اعلام کرده‌اند که که این مجرای مرزی را از ساعت 24 نیمه‌شب جمعه به مدت 24 ساعت می‌بندند و این اقدام در چارچوب تدابیر امنیتی برای برگزاری انتخابات شوراهای استانی صورت می‌گیرد.

گذرگاه طریبیل 370 کیلومتر با امان و 570 کیلومتر با بغداد فاصله دارد و تنها گذرگاه موجود میان دو کشور عراق و اردن به شمار می‌آید که شاهد نقل و انتقال مسافران و حمل و نقل نفت خام عراق به اردن از طریق تانکرهای نفتی متعدد است.

دومین مرحله انتخابات شوراهای استانی عراق از ساعت هفت صبح امروز در 12 استان این کشور آغاز شد و تا 5 عصر ادامه خواهد داشت تا نزدیک به 14 میلیون واجد شرایط، آرای خود را تحت تدابیر شدید امنیتی به صندوق بریزند.

شرکت‌کنندگان در این انتخابات باید 378 نفر را از میان 8 هزار و 138 نامزد وابسته به بیش از 260 جریان و گروه سیاسی، انتخاب کنند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها