امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159015
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۵۲
تعداد بازدید: 314
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ خالد ملا رئیس جمعیت علمای عراق چهارشنبه شب در مراسم جشن مبعث در دفتر سید عمار حکیم گفت: چگونه و با چه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ خالد ملا رئیس جمعیت علمای عراق چهارشنبه شب در مراسم جشن مبعث در دفتر سید عمار حکیم گفت: چگونه و با چه مجوزی به عمامه هعای سیاه و سفید در شبکه های ماهواره ای توهین می شود؟! آیا قتل عام قتل عام عمامه ب هسرها در حزب بعث برای ما کافی نیست؟!

این مقام ارشد اهل تسنن عراق ادامه داد: اهانت به عمامه شیعه دشمنی با رسول الله(صلی الله علیه و آله) است و هر پایی که به این عمامه ضربه بزند در حقیقت به عمامه رسول خدا(صلی الله علیه و آله) ضربه زده است.

** به تبعیت از ایران محکوم می شویم؛ اگرچه از این حرف‌ها دیگر سیر شده ایم

وی با اشاره به آشوب های چند روز اخیر در عراق اظهارداشت: دعوت به سوزاندن قانون اساسی در حقیقت دعوت به آشوب و هرج و مرج است و این کارها دست پرورده داعش و حزب بعث است. البته متاسفانه هرگاه ما این حرف ها را می زنیم به صفوی گری و تبعیت از ایران محکوم می شویم اگرچه از این حرف‌ها دیگر سیر شده ایم.

رئیس جمعیت علمای عراق نسبت به پروژه داعش برای ایجاد اختلاف میان استان های جنوبی این کشور هشدار داد و گفت: این نقشه با وجود عقلا و موضع گیری تمام عراقی  ها در جبهه ای واحد علیه تروریسم به نتیجه نخواهد رسید.

وی همچنین از وزارت خارجه عراق خواست نسبت به پاکسازی سفارت خانه ها در کشورهای مختلف از وجود عناصر بعثی و امنیتی رژیم سابق اقدام کند.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

منبع: شیعه نیوز

آخرین اخبار
پربازدید ها