امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159100
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 273
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به دلیل عدم تامین نیازهای معنوی توسط آیین مسیحیت، میزان بی دینی و بی اعتقادی در برخی کشورهای اروپایی به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، به دلیل عدم تامین نیازهای معنوی توسط آیین مسیحیت، میزان بی دینی و بی اعتقادی در برخی کشورهای اروپایی به بالاترین حد ممکن رسیده است.

اسپوتنیک اعلام کرد که این میزان بی اعتقادی در کشورهای شبه جزیره اسکاندیناوی بالاتر بوده به طوری که در نروژ، دانمارک و سوئد روز به روز به تعداد افراد بی خدا و بی اعتقاد افزوده می شود.

نتایج یک نظرسنجی که اخیرا انجام شد، نشان داد از 3.8 میلیون نفر افرادی که در نروژ مسیحی به دنیا آمده اند (پدر و مادری مسیحی داشته اند) جمعیتی کمتر از 50 درصد خود را مسیحی می دانند.

در نظرسنجی مشابهی که در نروژ انجام شد، پژوهشگران فاش کردند که برای اولین بار در تاریخ نروژ تعداد مسیحیان بی اعتقاد (افرادی که فقط نام مسیحی را دارند و به هیچ یک از دستورات مسیحیت عمل نمی کنند) از مسیحیان معتقد بیشتر است.

در همین حال در نروژ تعداد افرادی که به آیین های خرافی و شیطانی اعتقاد دارند رو به افزایش است. به طوری که طبق پژوهش های جدید از هر ده نروژی چهار نفر به شیطان اعتقاد دارند و افراد به همین نسبت معتقدند که تسخیر شدن توسط خدای تاریکی ها خطری جدی محسوب می شود!!!

در این تحقیقات همچنین مشخص شده است که از هر ده نروژی یک نفر معتقد است که فردی تسخیر شده را دیده یا می شناسد!!!

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها