امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159102
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 237
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم»، رئیس جمهور مصر را بهترین الگوی رژیم صهیونیستی در راستای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم»، رئیس جمهور مصر را بهترین الگوی رژیم صهیونیستی در راستای مبارزه با اسلام و فرهنگ اسلامی، توصیف کرد. 

بنا به نقل از وبگاه خبری «البشیر»، «افرایم هراره»، مستشرق اسرائیلی در گفتگو با اسرائیل الیوم تصریح کرد: اسرائیل باید برخی کشورهای عربی را در راستای مبارزه با دین اسلام خط مشی خود قرار دهد.

هراره در ادامه افزود: اولین و شایسته ترین رهبر عربی که باید اسرائیل در ابتدا به آن اقتدا کند عبدالفتاح السیسی است؛ که از سال 2013 اقدام به محو مفاهیم اسلامی از کتابهای آموزش و پرورش مصر نمود. و همچنین فروش کتابهای اسلامی را در این کشور ممنوع کرد.

در راستای مبارزه فرهنگی با دین اسلام، اسرائیل الیوم اظهار کرد: ادعای اینکه گروههای مسلمان اسرائیل ستیز، افرادی فقیر و بی سواد هستند، ادعایی باطل و موهوم است.

بدین منظور این روزنامه در ادامه گفت: «شاؤول کمحی» پروفسور اسرائیلی در پژوهش سال 2004 خود، تصریح کرد گروههای مقاومت اسلامی که علیه اسرائیل اقدام به مبارزه مسلحانه می کنند، تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشگاهها هستند.

این رزونامه همچنین در ادامه گفت: حمایت و دفاع از اسلام به دنبال افزایش سطح علمی مبارزان مسلمان است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/750

 

آخرین اخبار
پربازدید ها