امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15913
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 99
حسن سلطانی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهبنان اظهار داشت: طی چند روز گذشته به دنبال وصول گزارش‌های مردمی در زمینه طبابت غیرمجاز دو  فرد ...

حسن سلطانی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کوهبنان اظهار داشت: طی چند روز گذشته به دنبال وصول گزارش‌های مردمی در زمینه طبابت غیرمجاز دو  فرد غریبه در امر دندانپزشکی در مرکز شهرستان کوهبنان به مرکز فوریت‌های پلیس 110، ماموران انتظامی کلانتری 13 این شهرستان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: با حضور به‌موقع و سریع ماموران انتظامی در محل، دو دندانپزشک قلابی به همراه مقادیری تجهیزات و لوازم دندانپزشکی دستگیر و به کلانتری 13 این شهرستان انتقال داده شدند.

دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان تصریح کرد: این دو نفر بدون دارا بودن مجوز رسمی ورزات بهداشت و درمان خود را پزشک معرفی کرده بودند و به امر درمان بیماران مبادرت می‌ورزیدند، لذا در پی شکایت تعدادی از مردم و دانشگاه علوم پزشکی به دادسرای کوهبنان زمینه جلب آنان فراهم شد.

سلطانی‌نژاد عنوان کرد: شواهد گویای این حقیقت است که آنان به مدت چند سال در روستاها و شهرستان‌های اطراف کوهبنان به درمان بیماران اقدام می‌کردند.

وی بیان داشت: ضمن بازجویی و تشکیل پرونده این دو نفر با صدور قرار قانونی، بازداشت شدند تا در ارتباط با نحوه فعالیت، تعداد شاکیان، چگونگی دریافت حق ویزیت آنان و ... تحقیقات بیشتری صورت گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب کوهبنان تاکید کرد: مردم باید در برخورد با هرگونه مورد مشکوک مراتب را در نخستین فرصت به مراجع قضایی و نیروی انتظامی در میان بگذراند تا جلوی سوء‌استفاده و فعالیت غیرقانونی افراد سودجو گرفته شود و در این راستا به سلامت افراد نیز لطمه‌ای وارد نشود.

وی گفت: تمام کسانی که از این دو پزشک قلابی شکایت دارند،می‌توانند مراتب را به کلانتری 13 کوهبنان یا دادگستری در میان بگذارند.
انتهای پیام/80012/ر30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها