امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159145
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 236
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه، دیروز خواستار عدم حمایت از گروههای تروریستی از سوی اتحادیه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه، دیروز خواستار عدم حمایت از گروههای تروریستی از سوی اتحادیه اروپا شد.

بنا به نقل از وبگاه خبری «عیون الخلیج»، اردوغان در واکنش نسبت به مقر حزب کارگران کرد ترکیه در مقابل اتحادیه اروپا اعتراض کرد و گفت: برخی کشورهای اروپایی، با ادعای دفاع از دموکراسی، از ترویستها و جنایتکاران حمایت می کند.

اردوغان در شبکه رسمی «اناضول» ترکیه تصریح کرد: مسلمانان تنها قربانیان گروههای تروریستی هستند؛ در حالیکه کشورهای اروپایی از این گروههای خونریز حکایت می کنند.

این اظهارات در شرایطی ایراد می شود که منابع رسمی منطقه ای و بین المللی به حمایتهای اردوغان از گروه تررویستی داعش در عراق، سوریه و منطقه اقرار کرده اند.

شایان ذکر است ترکیه مرزهای مشترکی به طول ۱۲۰۰ کیلومتر با سوریه و عراق دارد و این کشور جنگجویان خارجی را از خاک خود به این دو کشور اعزام می‌کند تا به داعش بپیوندند. ترکیه برای داعش در سوریه محموله های سلاح ارسال می کند و زخمی شدگان آن را در بیمارستان های خود درمان می کند و هتل های آن در شهرک های مرزی میزبان این تروریست هاست.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/750

 

آخرین اخبار