امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159151
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 248
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ریحانه الموسوی از دختران انقلابی بحرین است که در سال 2013 به اتهام های ناروای سیاسی توسط نیروهای امنیتی آل ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ریحانه الموسوی از دختران انقلابی بحرین است که در سال 2013 به اتهام های ناروای سیاسی توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه بازداشت شد، چندی پیش پس از تحمل سه سال حبس آزاد شد. وی پس از آزادی از زندان به افشاگری در مورد عذاب و شکنجه خود توسط ماموران زندان و دستگاه قضایی پرداخت.

پس از این افشاگری الموسوی  جنبش الحق بحرین باصدور بیانیه ای در حمایت از این بانوی انقلابی بحرین گفت: روایت ریحانه الموسوی درباره شکنجه خود در زندان نظام به وضوح نشان دهنده توحش این نظام وسیاست های طایفه ای آن می باشد.

این جنبش در ادامه از شجاعت و ایستادگی و قدرت ریحانه در برابر جنایت ها و شکنجه های نظام وحشی آل خلیفه تجلیل کرد و افزود: جلادان نظام که ریحانه را شکنجه کرده اند هم اکنون در دادگاه ها و مراکز امنیتی مشغول به کار هستند، اما این بانوی شجاع بحرین با رسواگری خود پرده از جنایت های آنها برداشت.

مسئولان بحرین به شکایت الموسوی رسیدگی کنند

از سوی دیگر مرکز بین المللی حمایت از حقوق و آزادی ها با صدور بیانیه ای از پادشاه بحرین خواست دستور تحقیق درباره رعایت عدالت و انصاف در دادگاه و بازداشت و زندانی شدن ریحانه الموسوی را صادر کند و اجازه بدهد بازرسان و ناظران بین المللی از زندان های بحرین بازدید کنند.

در این بیانیه آمده: مسئولان بحرین تا کنون در بررسی شکایت ریحانه الموسوی راه عدل و انصاف را نپیموده اند و این بر خلاف معاهدات بین المللی حقوق مدنی و سیاسی است که بحرین نیز آن را امضا کرده است.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها