امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159157
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 218
به گزارش «شيعه نيوز»، «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی خواستار آنچه او «دفاع از جهاد در ...

به گزارش «شيعه نيوز»، «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی خواستار آنچه او «دفاع از جهاد در شام» خواند شده است.
شبکه خبری «س.ان.ان» به نقل از الظواهری گزارش داد که حاکمان انگلیس، آمریکا و عربستان سعودی قصد دارند «اسلام جعلی» را معرفی کنند و به همین دلیل مرتد به شمار می‌روند.
وی با اشاره به اینکه اسرائیل بزرگترین پایگاه آمریکایی خارج از این کشور است، مدعی شد که بزرگترین «جنایتکاران دنیا» مانع از تشکیل «حکومت مجاهد در شام» شده‌اند.
الظواهری ضمن نادیده گرفتن جنایات گروه‌های تروریستی وابسته به القاعده در سوریه مانند «جبهه النصره» در ادامه ادعا کرد: «وظیفه ما امروز دفاع از جهاد در شام در برابر توطئه‌هایی است که علیه آن صورت می‌گیرد و آمریکا، عربستان و انگلیس انجام می‌دهند.. و هدف از این توطئه‌ها این است که اسلام جعلی ارائه شود که با سکولاریسم همخوانی دارد».
سرکرده القاعده با این ادعا که مسلمانان وظیفه دارند در اتحاد «مجاهدان» شام سهیم باشند، بار دیگر خواستار تشکیل دولت «اسلامی و مجاهد» شد.
وی در پایان از تروریست‌های وابسته به القاعده خواست که در برابر حملات ارتش سوریه ایستادگی کنند.
گروه‌های وابسته به القاعده از جمله جبهه النصره در سوریه دست به جنایاتی علیه غیر نظامیان این کشور می‌زنند و در لیست سازمان‌های تروریستی قرار دارند.
تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/654
 

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها