امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159177
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 308
به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی داعش همچنان به حملات خود به ریف شمالی «حلب» ادامه می‌دهد.وبگاه خبری «آرا» به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی داعش همچنان به حملات خود به ریف شمالی «حلب» ادامه می‌دهد.

وبگاه خبری «آرا» به نقل از «صالح الزین» یکی از سرکرده‌های تروریست‌های موسوم به «معارض» در این منطقه گزارش داد که تروریست‌های داعش توانسته‌اند شهرک «دودیان» را که تحت تصرف معارضان بود اشغال کنند.

به گزارش این سرکرده، تروریست‌های داعش پس از عقب‌نشینی معارضان در نتیجه حملات خمپاره‌ای گسترده و خودروهای بمب‌گذاری شده دودیان را اشغال کردند.

به گفته وی، عناصر داعش در شهرک‌های «حرجلة و حور کلیس» قصد دور زدن معارضان را داشتند که عناصر گروه «الحمزه» با داعشی‌ها درگیر شده که در جریان آن 20 داعشی کشته و زخمی شدند.

تروریست های داعش چندی پیش شهرک «الراعی» را که یکی از مهمترین مناطق شمال حلب به شمار می‌رود اشغال کرده بودند.

گروه‌های تروریستی حاضر در سوریه مدتهاست که با یکدیگر درگیر هستند. در همین راستا گروه «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» امروز یکشنبه خبر داد که در اردوگاه «یرموک» واقع در جنوب دمشق تروریست‌های داعش با عناصر «جبهه النصره» درگیر هستند که این مسئله به کشته و زخمی شدن شماری از عناصر دو گروه منجر شده است.

از سوی دیگر، دیده‌بان همچنین گزارش داد عناصر گروه‌های تروریستی «جیش الاسلام» و «فیلق الرحمن» در «غوطه شرقی» نیز با هم درگیر هستند که در جریان عناصر جیش الاسلام شهرک «مدیرا» واقع در این منطقه را از فیلق الرحمن گرفت.

بنا بر این گزارش، تروریست‌های جیش الاسلام همچنین 50 عنصر فیلق الرحمن را در این منطقه به اسارت گرفتند و درگیری میان آنها شمار زیادی کشته و زخمی بر جا گذاشت.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها