امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 159229
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 310
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  «صادق خان» اولین شهردار مسلمان شهر "لندن"، پس از انتخاب به عنوان شهردار این شهر، رقبای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  «صادق خان» اولین شهردار مسلمان شهر "لندن"، پس از انتخاب به عنوان شهردار این شهر، رقبای انتخاباتی خود را به پیروی از روش ناجوانمردانه «ترامپ» متهم کرد.

وی روز گذشته "حزب محافظ کار لندن" را که رقیب انتخابی او در انتخابات شهرداری لندن بود، به تخریب وی به شیوه دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه آمریکا، متهم کرد.

به گفته صادق خان، آنگونه که ترامپ برای کسب محبوبیت بیشتر در میان احزاب افراطی آمریکا، به تخریب مسلمانان و اظهارات تبعیض آمیز روی آورده است، اعضای حزب محافظ کار انگلیس نیز، برای دستیابی به کرسی شهرداری لندن، به تخریب او، و انتساب وی به گروه های افراطی روی آورده بودند.

شهردار لندن در ادامه افزود: شهروندان لندنی شایسته بهترین ها هستند و من امیدوارم، از این پس اینجنین رفتار های ناجوانمردانه ای از اعضای این حزب مشاهده نشود.

حزب محافظ کار لندن، در انتخابات اخیر، صادق خان را متهم به افراطگرایی و انتساب به گروه های تکفیری کرده بودند و با شیوه های اسلام هراسانه، سعی در کاهش میزان محبوبیت وی در میان شهروندان لندنی داشتند که در نهایت نتوانستند به مقصود خود دست یابند و صادق خان روز پنجشنبه با ۵۶.۸ درصد آراء، متصدی مقام شهرداری لندن شد، این در حالی بود که رقیب انتخاباتی او، تنها ۴۳.۲ درصد آراء را به خود اختصاص داده بود.

تعجیل در ظهور حضرت حجت(ع) صلوات/ 852

 

آخرین اخبار
پربازدید ها