امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15927
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) لحظاتی پیش در هتل المپیک و با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان لشگری و کشوری ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، اختتامیه جشنواره حضرت علی اکبر(ع) لحظاتی پیش در هتل المپیک و با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان لشگری و کشوری آغاز شد.

در این مراسم 53 جوان برتر کشور در عرصه های فرهنگی، هنری، اجتماعی، اقتصادی، علمی معرفی و تجلیل خواهند شد.

این جشنواره در 15 بخش جوان و قرآن، طلبه جوان، جوان و طنز و ادبیات، جوان و کار آفرینی، فیلم جوان، جوان و موسیقی، کشاورز و روستایی جوان، جوان و هنرهای نمایشی، جوان و علم و فن آوری، جوان و رسانه، جوان و فعالیت­های اجتماعی، جوان و هنرهای تجسمی، جوان ایرانی خارج از کشور، سرباز جوان، جوان با توانایی‌های خاص(جوان معلول) برگزار شد.

در سال 1391 نیز وزارت ورزش و جوانان با همکاری دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط با حوزه جوانان، جشنواره حضرت علی‌‌اکبر(ع) را با هدف بررسی دستاوردهای جوانان در زمینه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و انتخاب و تقدیر از برترین‌های هر حوزه برگزار کرد.

هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای جوان ایرانی، ایجاد انگیزه مضاعف در جوانان افزایش مشارکت جوانان در فعالیت ها، ایجاد مشارکت آنها در مسائل مختلف کشور است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار